Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuApģērbi internetā

Šajā rakstā tiks apkopoti daži Latvijas un Eiropas interneta veikali, kuros varēs iegādāties apģērbus, apavus un aksesuārus jebkurai gaumei un vēlmēm. Apģērbi internetā parasti ir par daudz zemākām cenām, ērtākas iepirkšanās iespējas un preču klāsts ir plašāks, kas dod papildus izvēles brīvību.

Latviešu apģērbu interneta veikali

CreativeLatvia ir Latvijā pirmais un lielākais online veikals, kas piedāvā vienkopus spilgtāko un labāko latviešu dizaineru tērpus, aksesuārus un dizaina preces. Veikals koncepts ir tērpi, kas kā unikāli mākslas darbi ir vienā vai pāris eksemplāros, bet daļu apģērbu un aksesuāru ir iespējams pasūtīt arī vēlamajā krāsā un izmērā, līdz ar to vari būt daudz stilīgāks nekā iepērkoties citos veikalos. Lai iepirktos, apmeklē CreativeLatvia interneta veikalu, un iesakam arī sekot līdzi jaunumiem, lai uzzinātu par labākajiem piedāvājumiem.

Ja pie stilīgā apģērba ir nepieciešams pieskaņot kādu stilīgu aksesuāru vai rotaslietu, tad ideāls risinājums būs Gemstor interneta veikals. Gemstor arī ir latviešu interneta veikals, kurā ir iespējams iegādāties populāru dizaineru sieviešu apģērbus, saulesbrilles, rokassomiņas, rotaslietas un aksesuārus ar atlaidēm līdz 80%. Par Gemstor interneta veikalu vairāk var uzzināt apmeklējot interneta veikala mājaslapu.

Ārzemju apģērbu interneta veikali

Savukārt populārākie ārzemju apģērbu interneta veikali ir Boohoo ir sieviešu apģērbu interneta veikals, Dress-for-less interneta veikals, un protams, ka viens no populārākajiem Anglijas sieviešu apģērbu interneta veikaliem Dorothy Perkins. Šajos veikalos būs iespējams iegādāties atpazīstamu zīmolu apģērbus par zemākām cenām, kā arī izvēle būs ļoti plaša.

Ļoti labs Anglijas apģērbu interneta veikals ir Sock Shop. Lai nemaldina nosaukums, nedaudz paskaidrošu, ka tas ir veikals, kur var iegādāties ne tikai zeķes utml. apģērba veidus, bet patiesībā šajā veikalā varēs iegādāties arī apakšveļu, aksesuārus gan sievietēm, gan vīriešiem, gan arī bērniem. Preces ir no populārākajiem zīmoliem un dizaineriem, un cenas ir ļoti draudzīgas. Maksāt varēs ar kredītkartēm un Visa Electron debetkarti, Paypal nav pieminēts. Piegāde izmaksās ap 4 GBP par 10 precēm, un ar nelielu papildus maksu, ja to ir vairāk, un preces tiks piegādātas 3-4 dienu laikā (ātri gan). Saite uz internetveikalu Sock Shop.

Kā nākamais būtu jāpiemin apģērbu interneta veikals Cosyfeet, kas īpaši parūpēsies par Tavu kāju komfortu. Veikalā varēs iegādāties ne tikai siltas zeķes, bet arī stilīgus apavus jebkurai gaumei. Lai gan šeit nebūs tik atpazīstami zīmoli kā Sock Shop interneta veikalā, toties preču klāsts ir pietiekami plašs, lai savām vēlmēm un komfortam šo to atrastu ikviens. Maksāt varēs gan ar visām iespējamām maksājumu kartēm, gan arī ar Paypal. Piegādāts tiks 3-5 dienu laikā, un tas izmaksās tikai 4,50 GBP. Saite uz apģērbu interneta veikalu Cosyfeet.

Protams, ka nedrīkst nepieminēt vienu no populārākajiem Anglijas interneta veikaliem Boden. Šis ir apģērbu interneta veikals ar neiedomājami plašu preču klāstu. Tie ir apģērbi bērniem, apģērbi sievietēm un vīriešiem, starp kuriem varēs atrast sākot no gaumīgām vakarkleitām līdz pat stilīgiem apaviem. Cenu amplitūda ir dažāda, un tās iespējams nebūs tās zemākās, tomēr tās ir atbilstošas kvalitatīvajam piedāvājumam. Piemēram apavu cenas būs līdzīgas tām, kādas mēs varam ieraudzīt Latvijas veikalos, tik ar nelielu piebildi – preču klāsts un kvalitāte ir krietni nopietnāki. Kas attiecas uz piegādi, tad preces tiks piegādātas 2 nedēļu laikā, un tas izmaksās ap 6 GBP. Saite uz internetveikalu Boden.

Protams, ka nedrīkst izlaist arī populāro Spartoo.co.uk Anglijas interneta veikalu, kur preču klāsts ir patiešām fantastisks. Ja nespējat kādu apģērba gabalu atrast citos veikalos, tad šajā veikalā tas pavisam noteikti atradīsies. Desmitiem dažādu zīmolu, visdažādākās preču grupas dažādiem stiliem, vecuma grupām un vajadzībām. Varētu pat teikt, ka Spartoo.co.uk ir apģērbu “interneta superveikals” (iespējams ka nākotnē šis jēdziens tiks iekļauts vārdnīcā). Piegāde tiek garantēta 8 dienu laikā, un tās cena tiek aprēķināta veicot pirkumu. Šeit ir interneta saite uz Spartoo.co.uk interneta veikalu, lai varētu sākt iepirkšanos jau tūlīt.

Sieviešu un vīriešu sporta apģērbi

Nākamo interneta veikalu varētu īpaši izcelt, jo tas būs ideāls risinājums alternatīvā dzīvestila piekritējiem un motosporta cienītajiem.  Interneta veikalā FreestyleXtreme varēs iegādāties motosporta ekipējumu, stilīgu apģērbu no populāriem zīmoliem. Piegādes cena ir ļoti zema, un uz Latviju preces tiks piegādātas par 4,99 EUR 3-10 dienu laikā. Nedaudz vairāk par šo veikalu vari lasīt šajā rakstā, bet ja vēlies  sākt iepirkšanos tūlīt, tad šeit būs saite uz FreestyleXtreme interneta veikalu.

Arī Compress Yourself varēs iegādāties sporta apģērbu nopietnā sporta nodarbībām. Veikalā apģērbi ir no populāriem sporta preču zīmoliem un cenas ir atbilstošas konkrētam zīmolam, tomēr ne augstākas kā citos veikalos. Ja  esi nopietns sportists, tad šis veikals ir domats tieši Tev. Piegāde notiek 3-5 dienu laikā, un piegādes cena tiek aprēķināta pie pirkumu veikšanas, bet ja pirkumu summa ir virs 100 GBP, tad piegāde ir bez maksas. Saite uz Compress Yourself interneta veikalu.

Sporta apģērbi internetā ir pieejami arī Canterbury.com i-veikalā, kur varēs sev sportisku apģērbu iegādāties gan vīrieši, gan sievietes un arī bērni. Veikals ir īpaši mērķēts uz regbija sporta veidu, tieši tāpēc šeit varēs iegādāties buces un regbija sporta apģērbu par ļoti zemām cenām. No šī veikala preces tiks piegādātas 3-5 dienu laikā un tas izmaksās 9,95 GBP. Saite uz Canterbury interneta veikalu.

Šie ir tikai daži populārākie interneta veikali, kur var iegādāties apģērbus. Tomēr šie nav vienīgie apģērbu internetveikali; šādu veikalu ir daudz vairāk, diemžēl ne visi piedāvā piegādāt preces uz Latviju un vēl par pieklājīgi zemu cenu. Iespējams, ka kādā no nākamajiem rakstiem apkoposim vēl dažas vietnes, kur ir atrodami apģērbi internetā, bet pagaidām var ieteikt sekot līdzi jaunumiem kategorijās apģērbi un apavi internetā, sieviešu apģērbi internetā un sporta apģērbi internetā, kur regulāri tiek papildināts ar dažādu veikalu aprakstiem. Kā arī neaizmirsti sekot internetveikalu jaunumiem arī Twitterī – @internetveikali.

p.s. ja vēlies būt stilīgs uz visiem 100%, tad noteikti arī uzzini, kur var iegādāties lētas smaržas internetā.

Citi interesanti raksti

Leave a comment