Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuGrāmatas internetā

Grāmatas internetāGrāmatas ir visīsākais ceļš uz zināšanām, turpretī garākais ir pieredzes iegūšana. Tomēr grāmatas ir kaut kas tāds, kas mums var atklāt citu cilvēku pieredzi attiecībā uz dažādām lietām un pārdzīvojumiem. Tieši tāpēc ir svarīgi tās lasīt, un tieši tāpēc svarīgi zināt, kur internetā ir iespējams iegādāties patiešām labas grāmatas.

Šajā rakstā netiks pieminētas Rīgas grāmatnīcas, uz kurām patiesībā katrs var aiziet un aptaustīt grāmatas, un tās arī iegādāties. Šoreiz mēs apskatīsim interneta grāmatnīcas, kurās galvenokārt varēs iegādāties vērtīgas grāmatas internetā angļu valodā.

Kā pirmo noteikti būtu jāpiemin Amazon.com interneta grāmatnīca, kas ir vispopulārākā vietne, kur iespējams nopirkt grāmatas internetā. Amazon.com var atrast gandrīz jebkuru jaunāko grāmatu, kā arī to ir iespējams pasūtīt vismaz mēnesi iepriekš, un šī grāmata līdz ko būs veikalā, tā uzreiz tiks piegādāta. Piegāde notiek ar dažādiem pasūtījuma veidiem, standarta un ekspress pasūtījumi, kas dod iespēju izvēlēties cik ilgā laikā grāmatas tiks piegādātas. Tiesa gan, standarta piegāte pēdējā laikā ir kļuvusi pārāk standartizēta, un proti – ja agrāk grāmatas tika piegādātas 2 nedēļu laikā, tad tagad šī piegāde notiek vismaz mēnesi, kas ir pamatīgs mīnuss.

Risinājums tam protams ir vai nu Kindle e-grāmatas, kuras var iegādāties internetā un tās kļūst uzreiz pieejamas tavā Amazon Kindle ierīcē, audiogrāmatas, ko var klausīties mp3 pleijerī, vai arī jāmeklē cits interneta veikals.

Tāpēc kā nākamo mēs varētu pieminēt Barnes & Noble veikalu, kas iespējams ir viena no lielākajām vietnēm, kur var iegādāties grāmatas internetā. Piegādes laiks ir nedaudz mazāks, 3-22 dienas, un iespējams, ka arī cenas būs atšķirīgākas. Līzīgi kā Amazon, arī Barnes & Noble piedāvā e-grāmatas kā arī lasīšanas ierīci – Nook, kurš starp citu nesen ir ieguvis krāsas, tātad spēj grāmatas lasītājam sniegt ne tikai vienkāršu piedzīvojumu, bet gan ļoti krāsainu piedzīvojumu.

Kā nākamo noteikti vēlētos pieminēt Listen2Online interneta veikalu, kurā galvenokārt varēs iegādāties audiogrāmatas, kas patiesībā arī ir ļoti labs veids, kā iegūt vērtīgas zināšanas. Ja nav laika, vai ērtas vietas, kur nodarboties ar grāmatu lasīšanu, tad grāmatu var ielādēt sava mp3 pleijera ierīcē, un uzkrāt vērtīgās zināšanas atrodoties jebkurā vietā.

Labs veikals, kur iegādāties grāmatas internetā ir The Book Depository, kura grāmatu plauktiņā ir neskaitāmi dižpārdokļi un populāru autoru darbi. Varbūt ne tik plašs klāsts kā iepriekšminētajos veikalos, bet tomēt pietiekami plašs, lai mēģinātu atrast tieši to grāmatu, ko sirds konkrētajā mirklī ir iekārojusi. It īpaši ir jāizceļ lieliskie piegādes nosacījumi, t.i. piegāde notiks 7-14 dienu laikā, un šī piegāde būs bez maksas.

Šīs ir vispopulārākās interneta grāmatnīcas, bet tas protams nenozīmē, ka vienīgās. Internets ir plašs, un tā piedāvātie zināšanu avoti arī ir ļoti plaši pieejami, bet par to iespējams nākamreiz..

Lai gan sākumā pieminēju, ka pieminēšu tikai ārzemju interneta veikalus, kur var iegādāties grāmatas angļu valodā, tad mazliet sakaunēšos, atvainošos, un pareklamēšu arī kādu latviešu interneta vietni – iBook.lv, kas nav gluži interneta veikals, bet šeit varēs atrast lieliskas grāmatas, ko iegādāties no citiem lasītājiem. Tās ir biznesa, ekonomikas, vēsture un mācību grāmatas latviešu un krievu valodā. Pats esmu caur šejieni iegādājies labas grāmatas latviešu valodā. Ideja ir vienkārša: atrodi kam ir šī grāmata, sarunā tikšanos, un grāmata ir tava:)

Citi interesanti raksti

Leave a comment