Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuLētas smaržas internetā?

Smaržas Latvijas veikalos ir pārāk dārgas, tādēļ, rodas jautājums, kur iegādāties populāru zīmolu smaržas lētāk? Protams, ka internetā.

Viens no lētākajiem interneta veikaliem, kas piedāvā lētas smaržas par viszemāko cenu ir JOHAIDI interneta veikals. JOHAIDI interneta veikalā smaržas būs lētākas par ~20%, nekā citos interneta veikalos.. un, protams, ka krietni lētākas, ka offline veikalos. Turklāt šim interneta veikalam ir izveidota sadaļa, kurā ir atlasītas smaržas un kosmētika, kurām ir līdz pat 50% atlaide. Veicot pasūtījumu, kura vērtība ir virs 50 ls, piegāde ir bez maksas. Iepērcies un apskaties JOHAIDI piedāvājumus šeit.

Lētas smaržas var iegādāties arī ārzemju (Anglijas un ASV) interneta veikalos. Arī šajos interneta veikalos smaržas būs lētākas vismaz par 20-40%, turklāt daži interneta veikali piedāvā bezmaksas piegādi. Veikalos būs iespējams iegādāties lētas smaržas no tādiem populāriem zīmoliem kā Calvin Klein, Bvlgari,  Givenchy, Versace, tāpat arī Celine Dion  u.c. populāriem zīmoliem.

Veikali, kuros var iegādāties lētas smaržas nav daudz, bet dažus no šiem veikaliem varētu īpaši izcelt:

CheapSmells smaržas

CheapSmells interneta veikals piedāvā smaržas par ļoti zemām cenām, turklāt tas ir viens no populārākajiem smaržu interneta veikaliem. Visas cenas ir zemākas nekā citos veikalos par 30-50%,turklāt tās ir norādītas britu mārciņās, kas nozīmē, ka latos tās būs vēl zemākas. Cheapsmells veikalā smaržas varēs iegādāties no populāru dizaineru zīmoliem un sporta zīmoliem. Lasiet vairāk par Cheapsmells.

Feelunique interneta veikals

Feelunique interneta veikalā smaržas iespējams būs nedaudz dārgākas, nekā CheapSmells interneta veikalā, tomēr šis veikals piedāvā bezmaksas piegādi. Tieši šī iemesla dēļ ir vērts salīdzināt un rūpīgi pārdomāt, kurā veikalā būs izdevīgāk. Lasi vairāk par Feelunique un noskaties promo video.

FragranceX smaržas

FragranceX interneta veikalā, atšķirībā iepriekšminētajiem veikaliem, izvēle ir daudz lielāka. Šajā veikalā var iegādāties smaržas lētāk no tādiem zīmoliem kā Giorgio Armani, Gucci, kā arī amerikāņu slavenību zīmolus kā Gwen Stephany, Mariah Carey u.c. populāriem zīmoliem.

FragranceDirect smaržas

Vēl noteikti būtu jāpiemin FragranceDirect interneta veikals, kas piedāvā lētas zīmolu smaržas un pēcskūšanās losjonus ar lieliskām atlaidēm līdz pat 75%, un tas salīdzinājumā ar offline veikalu preču cenām, ir krietni lētāk.

Saites uz interneta veikaliem: CheapSmells, Feelunique, FragranceX, FragranceDirect

<!–START MERCHANT:merchant name CheapSmells.com from affiliatewindow.com.–>
<a href=”http://www.awin1.com/cread.php?s=50234&v=911&q=38405&r=110221″><img src=”http://www.awin1.com/cshow.php?s=50234&v=911&q=38405&r=110221″ border=”0″></a>
<!–END MERCHANT:merchant name CheapSmells.com from affiliatewindow.com–>

Citi interesanti raksti

Leave a comment