Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuMADARA dabīgā kosmētika un ķermeņa kopšanas līdzekļi

Daudzi jau ir pazīstamu ar vienu no Latvijas atpazīstamāko zīmolu sieviešu dabīgās kosmētikas, ķermeņa kopšanas un matu kopšanas līdzekļu tirgū. Tieši tā, tas ir veikals MADARA. Un ja līdz šim Madara Cosmetics produkciju bija iespējams iegādāties tikai lokālos offline veikalos, tad tagad MADARA ir iespējams atrast arī internetā. Tieši, vēl pavisam nesen ir atvēries arī MADARA interneta veikals, un līdz ar to nav nepieciešams meklēt tuvāko veikalu, bet atliek tik ieiet interneta veikala mājas lapā un pasūtīt nepieciešamos produktus.

Madara Cosmetics ir 100% dabiska un ekoloģiska, t.i. dabai un ķermenim draudzīga, kosmētika un ķermeņa kopšanas līdzekļi, kas ir sertificēti un ir atbilstoši starptautiskajiem ECOCERT standartiem. ECOCERT neatļauj produkcijai pievienot sintētiskus parfīmus un konservantus, līdz ar to tiek garantēts, ka MADARA produkti ir 100% dabīgi.

Madara Cosmetics kosmētikas sastāvā ir dabiskie ekstrakti, kas iegūti no augiem, kas iegūti Baltijas reģionos un ir īpaši ar aktīvo vielu intensitāti, līdz ar to ir radīta īpaši iedarbīga dabiskā kosmētika. Turklāt jāuzsver, ka MADARA kosmētikas iedarbība ir arī dermatoloģiski pārbaudīta.

MADARA interneta veikalā produkti ir iedalīti vairākās kategorijās, kurās varēs atrast gan kosmētikas līdzekļus sejai, gan matu kopšanai, gan ķermeņa kopšanai, gan arī dažādus dabiskos līdzekļus bērniem un mazuļiem. MADARA interneta veikalā būs atrodami arī dabīgie šampūni un matu balzāmi, ķermeņu kopšanas līdzekļi topošajām māmiņām u.c. vērtīgi produkti.

Iegādes un piegādes iespējas

Iepirkties MADARA interneta veikalā varēs izmantojot Visa, Visa Electron, Maestro, American Express vai Mastercard maksājumu kartes, vai arī ar Paypal.

Piegāde notiek darba dienās un Latvijas teritorijā piegāde ir bez maksas. Produkti tiks piegādāti vienas darba dienas laikā.

Citi interesanti raksti

Leave a comment