Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuFancy sieviešu apģērbi un apakšveļa

apavi un veļaFancy sieviešu apakšveļa un sieviešu apģērbiFancy interneta veikals, ir viens no populārākajiem Latvijas interneta veikaliem, kur sievietes varēs iegādāties apakšveļu, apavus un aksesuārus nedaudz pikantākiem dzīves mirkļiem. Patiesībā, Fancy sieviešu apģērbi un apakšveļa nav domāti tikai īpašajiem dzīves mirkļiem, bet tieši otrādi, lai ikdienā šādus īpašos mirkļus arī radītu.

Fancy interneta veikala sortimentā ir ne tikai sieviešu apģērbi un sieviešu apakšveļa, bet arī sieviešu apavi (sieviešu kurpes, sandales, zābaki), pikantā sieviešu apakšveļa, zeķes un zeķubikses, korsetes, peldkostīmi, u.c. sieviešu apģērbi un aksesuāri.

Cenas šajā sieviešu apģērbu interneta veikalā ir ļoti draudzīgas, tātad ļoti zemas, un tas savukārt nozīmē to, ka iespējas padarīt ikkatru mirkli neatkārtojamu ir daudz lielākas. Tas pats attiecas arī uz plašo sieviešu apģērbu klāstu, kas ir patiešām neiedomājami plašs. Protams, ka ļoti zemas cenas vēl nenozīmē to, ka šajā interneta veikalā nav pieejamas  atlaides. Atlaides ir, un turklāt šīm atlaidēm pat veltītas īpašās ieteikumu un atlaižu sadaļas, kur ērti var pārskatīt jaunākos un izdevīgākos piedāvājumus. Un apskatot atlaižu sadaļu ir vērts padomāt, vai tērēt naudu kārtējam Narvesen HotDogam(tik zemas cenas!?), vai arī iegādāties ko patiešām vērtīgu:)

Iegādes un piegādes iespējas

Iepirkties Fancy interneta veikalā varēs ar Visa, Visa Electron, Maestro un Mastercard maksājumu kartēm. Piegāde notiek 1-3 dienu laikā, ja prece ir uz vietas Fancy noliktāvā, nedaudz ilgāk 2-4 nedēļas, ja prece tiek pasūtīta no ražotāja. Sūtījumu varēs saņemt Latvijas Pasta nodaļās; Rīgā un Rīgas rajonā piegāde izmaksās tikai 1.90 LVL, bet citās Latvijas Pasta nodaļās 2.90 LVL

Citi interesanti raksti

Leave a comment