Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuTele2 mobilie telefoni par visizdevīgāko cenu

Tele2 mobilie telefoniJau kādu laiciņu ir atvēries Tele2 interneta veikals, kurā ir iespējams iegādāties mazcenas mobilo telefonu dažu minūšu laikā. Daudzi mobilie telefoni šajā interneta veikalā izmaksās tikai vienu latu, un daži ekskluzīvākie viedtālruņi izmaksās tikai nedaudz vairāk. Tā kā šie ir mazcenas mobilie telefoni, tad būs iespējams izvēlēties kādu no Tele2 pieslēgumiem ar visatbilstošāko tarifu plānu.  Protams, ka mobilā telefona iegāde ir ļoti ērta un aizņems tikai pāris minūtes, turklāt mobilais telefons tiks piegādāts jebkurā Latvijas vietā pilnībā bez maksas.

Ļoti patīkama papildus priekšrocība būs, pērkot Tele2 mobilo telefonu ir iespējams norādīt jau esošo telefona numuru, līdz ar to būs iespējams pieslēgt jaunajam viedtālrunim savu Tele2 numuru, pāriet no Zelta Zivtiņas, vai arī pāriet no cita operatora.

Izvēle šajā interneta veikalā ir ļoti plaša. Tele2 mobilie telefoni ir nopērkami gan ar skārienjutīgo ekrānu, gan arī parastie: ar vienkāršo, vai arī ar QUERTY tastatūru. Tele2 interneta veikalā mobilie telefoni būs no šādiem zīmoliem: Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, HTC, Just5 u.c. populāri viedtālruņu zīmoli. Visos mobilajos telefonos būs pieejams arī 3G internets.

Turklāt, Tele2 interneta veikalam ir arī ļoti ērts lietotāja interfeiss. Tieši tāpēc būs ļoti ērti atlasīt mobilos telefonus gan pēc operētājsistēmas (Windows, Androis vai Symbian), gan pēc specifikācijas: iebūvēts radio, foto kamera, MP3 pleijeris, e-pasta programma, bluetooth savienojamība, 3G/UMTS, EDGE vai WLAN internets, kā arī GPS navigācija.

Iegādes un piegādes iespējas

Kā jau minēju, tad mobilā telefona piegāde visā Latvijas teritorijā 1-2 darbadienu laikā ir pilnībā bez maksas. Kas attiecas uz maksāšanas iespējām, tad arī tās ir ļoti ērtas, jo varēs norēķināties ne tikai ar maksājumu kartēm, bet arī pieslēdzoties kādai no Latvijas internetā bankām:  Swedbank, Nordea vai SEB.

Citi interesanti raksti

Leave a comment