Uzzini pirmais par jaunākajiem interneta veikaliem un atlaidēm!!
Lai pieteiktos jaunumiem, nepieciešams ievadīt savu e-pastuVisai MADARA produkcijai 40% atlaide!

Madara Cosmetics izpārdošanaRūpējoties par Tevi, MADARA piedāvā lielisku iespēju iegādāties visu produkciju ar ievērojamu atlaidi lielajā diennakts izpārdošanā, lai Tu varētu palutināt sevi šajā drēgnajā laikā! Tā ir pilnībā dabīga un ekoloģiska kosmētika, kuras sastāvā ir bioloģiski sertificēti dabīgie ekstrakti, kuru aktīvās vielas spēj mazināt novecošanās faktorus un atjaunot ādu!

Otrdien, 13 novembrī,

apmeklē MADARA e-veikalu MadaraCosmetics un iegādājies visus produktus ar 40% atlaidi!

Nenokavē! Dodies uz MADARA interneta veikalu jau tagad un izvēlies, ko gribi iegādāties, lai otrdien varētu pasūtīt produktus pirms tie vēl nav izpārdoti! Izpārdošana norisināsies visu diennakti no 00:00 līdz 24:00!

Tuvojoties svētku laikam, arī MADARA parūpējusies par jaukām dāvanām!

  • Iepērcies virs 30 LVL un saņemsi intensīvi mitrinošo sejas krēmu 19.50 LVL vērtībā dāvanā!
  • Kā arī – pirmo reizi piedāvā svētku komplektu par iepazīšanās cenu un iespēja iegūt visu pretnovecošanās produktu līniju TIME MIRACLE, dāvanā saņemot līnijas acu krēmu LVL 20.95 vērtībā.

Pievienojies to MADARA klientu lokam, kas lieto un priecājas par viņu produkciju ikdienas. Turklāt, savu pasūtījumu saņemsi ar BEZMAKSAS piegādi visā Latvijā līdz pat savas mājas durvīm!

Paspēj arī Tu sagādāt dāvanas saviem mīļajiem vai arī atļaujies iepriecināt pati sevi. Šie produkti sastāv tikai no dabīgām izejvielām un iepriecinās ikvienu sievieti, jo MADARA ir zīmols, kas neprasa liekus paskaidrojumus.

Iepērcies Madara e-veikalā šeit

Citi interesanti raksti

  • No Related Post

Leave a comment